Wycieczka do sali zabaw.

• 2022-10-25 13:08:18
  • Przedszkole, Wycieczki

Dnia 18.10.2022 roku grupy Smerfy oraz Muminki wybrały się do sali zabaw ,, Croko- Roko,, w Pucku. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę.

Wycieczka do sali zabaw.

Przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: malowanie buzi, zabawy z bohaterem bajki ,,Psi Patrol,, , trampoliny, tunele, piłki do skakania, zjeżdżalnie , basen z piłkami i wiele innych. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Trochę zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 0 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 1 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 2 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 3 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 4 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 5 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 6 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 7 Wycieczka do sali zabaw. zdjecie 8